Οδοστρωτήρες οι Αγιοθοδωρίτες ισοπέδωσαν 4-0 τους Ρομά Ζευγολατιού (ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΓΚΟΛ)

Οδοστρωτήρας η ποδοσφαιρική ομάδα των Αγίων Θεοδώρων ισοπέδωσε στο Καμιν(ακ)ι των Αγίων Θεοδώρων τους Ρομά Ζευγολατιού.

Απο την αρχή η ομάδα των Αγίων Θεοδώρων μπήκε δυνατά στο γήπεδο και έδειχνε να πατάει γερά. Στο κατάμεστο απο φιλάθλους καμίνι των Αγίων Θεοδώρων οι φιλοξενούμενοι έχασαν 2 καλές ευκαιρίες να σημειώσουν τέρμα, αλλά δυστυχώς για αυτούς ο πορτιέρο των Αγίων Θεοδώρων βρισκόταν σε διαβολική φόρμα ! Τον χορό των τερμάτων άνοιξε στο 1ο ημίχρονο μια ¨άπιαστη¨ φωτοβολίδα που καρφώθηκε στο αριστερό γάμα των διχτυών ξεσηκώνοντας τους φιλάθλους. Το 2ο ημίχρονο ηταν μια μονόπρακτη παράσταση με πρωταγωνιστές τους Αγιοθοδωρίτες και .. θεατές την φιλοξενούμενη ομάδα η οποία απλά μάζεψε την μπάλλα από τα δίχτυα ακόμα 3 φορές …