Αυτοί είναι οι Αγώνες στη Γ Εθνική Κατηγορία Μπάσκετ – Δείτε το 1ο αντίπαλο του ΑΣ Τηρων Αγίων Θεοδώρων

H κλήρωση της Γ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (3ος ΟΜΙΛΟΣ) πραγματοποιήθηκε σήμερα Πέμπτη 19 Αυγούστου. Ο Α.Σ Τήρων Αγίων Θεοδώρων ξεκινά μαζί με τις υπόλοιπες ομάδες την αγωνιστική δράση του Πρωταθλήματος στις 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ με πρώτο παιχνίδι εκτός εδρας με αντίπαλο την ομάδα της Νίκης Αμαρουσίου.

Χορηγός Επικοινωνίας της Ομάδας Μπάσκετ το ATnews.gr

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 17/10/21
Ρεπό: ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

2η Αγωνιστική – 24/10/21
Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΚΑΠ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

3η Αγωνιστική – 31/10/21
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΚΑΠ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 07/11/21
Ρεπό: ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΑΠ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

5η Αγωνιστική – 14/11/21
Ρεπό: ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΑΠ

6η Αγωνιστική – 21/11/21
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΚΑΠ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

7η Αγωνιστική – 28/11/21
Ρεπό: ΚΑΠ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

8η Αγωνιστική – 05/12/21
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΚΑΠ

9η Αγωνιστική – 12/12/21
Ρεπό: ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΑΠ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

10η Αγωνιστική – 19/12/21
Ρεπό: ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΚΑΠ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

11η Αγωνιστική – 09/01/22
Ρεπό: ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 16/01/22
Ρεπό: ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

13η Αγωνιστική – 23/01/22
Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

14η Αγωνιστική – 30/01/22
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΚΑΠ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

15η Αγωνιστική – 06/02/22
Ρεπό: ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΚΑΠ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

16η Αγωνιστική – 13/02/22
Ρεπό: ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΑΠ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

17η Αγωνιστική – 20/02/22
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΚΑΠ

18η Αγωνιστική – 06/03/22
Ρεπό: ΚΑΠ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

19η Αγωνιστική – 13/03/22
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΚΑΠ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

20η Αγωνιστική – 20/03/22
Ρεπό: ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΚΑΠ

21η Αγωνιστική – 03/04/22
Ρεπό: ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΚΑΠ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

22η Αγωνιστική – 10/04/22
Ρεπό: ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΚΑΠ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ