Αυτή είναι η κλήρωση του πρωταθλήματος μπάσκετ της Τρίτης Εθνικής κατηγορίας – Δείτε τον 3ο Ομιλο

Την Τρίτη 1η Σεπτεμβρίου ανακοινώθηκε κλήρωση του πρωταθλήματος μπάσκετ της Τρίτης Εθνικής κατηγορίας. Στον 3ο όμιλο συμμετάσχει η ομάδα του Α.Σ Τήρωνα. Παράλληλα σήμερα Τετάρτη 2 Σεπτεμβρίου η ομάδα των Αγίων Θεοδώρων δίνει αγώνα φιλικό εκτός έδρας με την αντίστοιχη ομάδα της Ν.Ε Μεγαρίδας

Το πλήρες πρόγραμμα έχει ως εξής:

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ, ΚΑΠ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ, ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ, ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ, ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ, ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

2η Αγωνιστική – 25/10/20

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΚΑΠ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

3η Αγωνιστική – 01/11/20

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΚΑΠ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

4η Αγωνιστική – 08/11/20

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΚΑΠ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

5η Αγωνιστική – 15/11/20

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ ΚΑΠ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

6η Αγωνιστική – 22/11/20

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΣ ΠΕΡΑ – ΚΑΠ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

7η Αγωνιστική – 29/11/20

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ ΚΑΠ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

8η Αγωνιστική – 06/12/20

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΚΑΠ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

9η Αγωνιστική – 13/12/20

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΚΑΠ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

10η Αγωνιστική – 20/12/20

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΑΠ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

11η Αγωνιστική – 10/01/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΚΑΠ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΠΕΡΑ

12η Αγωνιστική – 24/01/21

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΚΑΠ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ

13η Αγωνιστική – 31/01/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΚΑΠ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

14η Αγωνιστική – 07/02/21

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΚΑΠ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

15η Αγωνιστική – 21/02/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΑΠ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

16η Αγωνιστική – 28/02/21

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΑΠ ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

17η Αγωνιστική – 07/03/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΠ – ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

18η Αγωνιστική – 21/03/21

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΚΑΠ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

19η Αγωνιστική – 28/03/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΚΑΠ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

20η Αγωνιστική – 04/04/21

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΚΑΠ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

21η Αγωνιστική – 11/04/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΚΑΠ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

22η Αγωνιστική – 18/04/21

ΚΑΠ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ Κ